Гранти для подальшої роботи над своїми стартапами отримали такі команди сезону 2020/21:
Interview.top — платформа пошуку роботи, яка дає можливість швидкої оцінки технічного рівня кандидата.
CyberEye — кібернетичні гаджети для допомоги людям зі слабким зором або сліпим.
На фінальному пітчі змагалися п’ять команд, відібрані з 20 проектів, що подали заявки на програму на початку сезону. Так само як і в інших університетах-партнерах програми CIG R&D LAB, протягом десяти місяців учасники працювали над своїми проектами, отримуючи фінансову та менторську підтримку від Chernovetskyi Investment Group.
"Коли ми потрапили у спільноту сліпих, то зрозуміли, що вже звідти не підемо. Люди настільки чекають цього всього, що, незалежно від результату сьогоднішньої події, ми б все одно продовжували цю справу. Більше того, це цікаво з технічного боку: застосування на практиці нейромереж, розпізнавання образів та мікроконтролери. Будемо працювати!", - розповів Сергій Кондратьєв з команди CyberEye.
"Я рада, що в нашому університеті навчаються такі студенти: креативні, з професійною підготовкою. Вітаю всіх!", - відзначила в кінці Арсірій Олена Олександрівна, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри інформаційних систем.
CIG R&D LAB — це освітньо-стипендіальна програма Chernovetskyi Investment Group, метою якої є мотивація студентів, аспірантів, молодих вчених вищих навчальних закладів до проведення розробок, отримання навичок комерціалізації ідей, напрацювання механізмів реалізації інноваційних проектів.